Polski katalog firm

Wyszukaj firmę:

 • Desant - paintball trójmiasto

  Desant - paintball trójmiasto


  Body zorb, zabawy w dmuchańca, zabawy integracyjne to rozrywka jaka została opracowana z myślą o najmłodszych, natomiast dla dorosłych stworzyliśmy takie dyscypliny jak paintball, archery tag oraz sporo innych. Desant to działalno...

  Dodano: 29 03 2018
  WWW: desant.pl
  Wyświetleń: 79
  Wejść: 3

Zielony jęczmień odchudzanie

 • Dodano: 08 02 2018r.
 • Kliknięć w adres www: 3
 • Wyświetleń tej strony: 62
 • Łączny CTR: 4.84%

Młody Zielony Jęczmień stał się prawdziwych hitem na całym świecie, jako środek, który nie tylko gwarantuje lepsze zdrowie ale również pomaga usunąć zbędne kilogramy. Suplementują go gwiazdy Hollywood jak również celebryci, chwaląc sobie jego rewelacyjne działanie.

Pozwala zredukować nawet 15 kg w zaledwie 28 dni! To jak działa, zostało potwierdzone naukowo i niemalże od razu okrzyknięte mianem najlepszego naturalnego sposobu na zdrową, szybką i skuteczną walkę z nadprogramowymi kilogramami.

Na rynku dostępny jest suplement diety o nazwie Green Barley Slim – jest to nic innego jak ekstrakt 4:1 z jęczmienia, czyli najwyższej dostępnej dawce na rynku, który został wzbogacony o takie pierwiastki jak cynk, chrom oraz biotyna. Kluczem do rewelacyjnej skuteczności Green Barley Slim jest po pierwsze jego naturalny skład. Od dawna wiadomo, że natura obdarzyła nas składnikami, które w naturalny sposób są w stanie zapobiegać wielu chorobom a w tym właśnie otyłości.

Zielony młody jęczmień zawiera dużo witamin oraz soli mineralnych, a także dużo błonnika i aminokwasów. To właśnie duża zawartość błonnika decyduje o tym, że jest zalecany w trakcie diety. Można go przyjmować w postaci proszku, który otrzymuje się z młodej trawy jęczmienia. Tego rodzaju roślina jest bogata w kwas foliowy, witaminę C, E, K, witaminę B, beta-karoten a także minerały w postaci magnezu, żelaza, manganu, wapnia, cynku, krzemu, sodu, boru, fosforu, chromu i potasu.

Zielony jęczmień najwygodniej jest stosować pod postacią tabletek, pastylek czy proszku rozpuszczonego w wodzie. Proszek z jęczmienia otrzymuje się z soku z młodej trawy jęczmiennej, można ją dodatkowo wysuszyć, aby powstał proszek, który się pije. Zarówno w przypadku pierwszej, jak i drugiej metody większość cennych składników mineralnych jest zachowanych, chociaż przy stosowaniu drugiego sposobu ulatnia się witamina C.

Więcej informacji:

 • Słowa kluczowe: zielony jęczmień odchudzanie, zielony jęczmień n odchudzanie, tabletki z zielonym jęczmieniem, młody zielony jęczmień
 • Kategorie:
 • PageRank: www

Dodaj na swoją stronę link:

Zielony jęczmień odchudzanie
Zielony jęczmień odchudzanie
 • Ocena:

  Ocena: 1.0/10 (3 głosów)

 • Województwa: Mazowieckie