Polski katalog firm

Wyszukaj firmę:

Depilacja

  • Dodano: 03 10 2018r.
  • Kliknięć w adres www: 11
  • Wyświetleń tej strony: 179
  • Łączny CTR: 6.15%

Depilacja Zalety depilacji laserowej Idealnie gładka skóra o tym marzy wiele kobiet. Niechcianego owłosienia można pozbyć się dzięki depilacji laserowej. Sposób ten ma sporo zalet, docenią ją zwłaszcza Ci, którym bardzo zależy na efektywności i bezpieczeństwie zabiegu.

Zalety depilacji laserowej:

Depilacja laserowa to bardzo bezpieczny zabieg

Profesjonale gabinety kosmetyczne używają tylko najnowszego sprzętu. Laser Palomar Vectus zastał wyposażony w czytnik zawartości melaniny w skórze, który pozwala niezwykle dokładnie dobrać moc lasera do indywidualnego typu skóry. Dzięki takim rozwiązaniom wyeliminowano możliwość poparzenia. Poparzenia zdarzają się podczas pracy na starszych technologicznie urządzeniach.

Depilacja laserowa- bardzo szybki zabieg

Nie tak dawno, aby poddać się depilacji laserowej należało przeznaczyć sporo czasu. Przy zastosowaniu najnowszych laserów które wyposażone są w dwie soczewki zabieg ten przeprowadza się niezwykle sprawnie. Depilacja miejsc takich jak pachy to tylko kilka chwil.

Depilacja laserowa- najskuteczniejsza metoda depilacji

Depilacja laserowa to bardzo trwały sposób depilacji. Już po jednym zabiegu liczna niechcianych włosków jest mniej. Wystarczy kilka zabiegów, żeby na zawsze zlikwidować niechciane owłosienie.

Komfort

Głowica lasera wyposażona jest w bardzo skuteczny system chłodzący. Dzięki temu depilacja laserowa jest praktycznie bezbolesna. Dostosowana do skóry pacjenta wiązka lasera nie powoduje poparzeń.

Depilacja laserowa to najlepsza metoda usuwania zbędnego owłosienia. Stosowanie najnowszych technologii jest gwarancją nie tylko bezpieczeństwa dla skóry, ale też trwałości oraz szybkości przeprowadzania zabiegu.

Depilacja laserowa jest też dobrą metodą, dla osób, które borykają się z trudnym do zwalczenia problemem wrastających włosków.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Depilacja
Depilacja
  • Ocena:

    Ocena: 4.3/10 (6 głosów)

  • Miejscowość: Toruń
  • Województwa: Kujawsko-pomorskie