Polski katalog firm

Wyszukaj firmę:

 • Desant - paintball trójmiasto

  Desant - paintball trójmiasto


  Body zorb, zabawy w dmuchańca, zabawy integracyjne to rozrywka jaka została opracowana z myślą o najmłodszych, natomiast dla dorosłych stworzyliśmy takie dyscypliny jak paintball, archery tag oraz sporo innych. Desant to działalno...

  Dodano: 29 03 2018
  WWW: desant.pl
  Wyświetleń: 81
  Wejść: 3

DJ na wesela Bydgoszcz

 • Dodano: 06 02 2016r.
 • Kliknięć w adres www: 19
 • Wyświetleń tej strony: 453
 • Łączny CTR: 4.19%

Poszukujesz udanego sposobu na wspaniałą imprezę? Potrzebujesz fachowego dj’a, który nakłoni Twoich gości do zabawy? Niezależnie od stylu imprezy, jestem w pełnej gotowości zapewnić Ci znakomitą rozrywkę przy dopasowanej do Twoich potrzeb muzyce. Zorganizuje nietuzinkowe zabawy i stworzę magiczną atmosferę. To wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie. Będąc młodym każdy z nas oczekuje tej niezwykłej okazji. 18stka. To wydarzenie to powód do celebrowania w towarzystwie przyjaciół i rodziny swojego pierwszego kroku w dorosłość. Zabawę do białego rana i godne zapamiętania emocje zagwarantuje Wam dobry DJ. To właśnie ja spowoduję, że Twoje święto będzie zapamiętane pod hasłem wybuchowej osiemnastki.
Zatroszczę się o unikatową atmosferę, grając kawałki przy których chcesz się bawić. Rozbawię Twoich przyjaciół i zaplanuje atrakcyjne zabawy, by zapewnić Wam rozrywkę na najwyższym poziomie. To wszystko w jedną, niepowtarzalną noc w życiu. Dla Ciebie zagram najnowsze kawałki i przeniosę Was w muzyczną wycieczkę po najwspanialszych hitach muzyki rozrywkowej. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych.
Na Twoja prośbę przygotuje tematyczny program zabawy. Wspólnie wybierzemy Twoje ulubione piosenki i pomieszamy je z życzeniami gości. Sprawie, że będziesz gwiazdą na swojej osiemnastce. Zapewnię Ci zabawę do utraty tchu i momenty, których nigdy nie zapomnisz.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

DJ na wesela Bydgoszcz
DJ na wesela Bydgoszcz
 • Ocena:

  Ocena: 3.5/10 (17 głosów)

 • Województwa: Kujawsko-pomorskie