Polski katalog firm

Wyszukaj firmę:

 • Kredyty Konsolidacyjne Porównywarka

  Kredyty Konsolidacyjne Porównywarka


  Co to jest kredyt konsolidacyjny? Jeżeli można odpowiedzieć krótko, kredyt konsolidacyjny jest przeznaczany na połączenie kredytów w jeden. Może to być również pożyczka konsolidacyjna z dodatkową gotówkową. Kredyt taki nie jest wy...

  Dodano: 09 05 2019
  WWW: konsolidacyjne.kredytyporownywarka.pl
  Wyświetleń: 128
  Wejść: 2
 • Dentysta Toruń

  Dentysta Toruń


  Witamy w klinice Esthetic Dental Clinic doktora Łukasza Podlewskiego. W naszych gabinetach dentystycznych splatamy wysoką jakość usług z przyjaznymi profesjonalistami w wielu specjalizacjach stomatologicznych. Na kształtowanie się...

  Dodano: 20 05 2019
  WWW: edclinic.pl
  Wyświetleń: 47
  Wejść: 1

Szkolenia kierowców

 • Dodano: 03 02 2016r.
 • Kliknięć w adres www: 20
 • Wyświetleń tej strony: 514
 • Łączny CTR: 3.89%

Szkolenie defensive driving ma na celu podniesienie bezpieczeństwa na drogach. Przygotowując kursy, nasza szkoła jazdy troszczy się o poprawę kompetencji młodych kierowców, jak i ulepszenie jazdy doświadczonych kierowców. Oferujemy specjalistyczne kursy w gronie wysokiej klasy specjalistów, którzy odkryją przed Państwem techniki bezpiecznej jazdy.
Szkolenie jazdy defensywnej łączy teorię z praktyką. W pierwszej części kursu, w trakcie jazdy w ruchu ulicznym nauczyciel dokładnie zanalizuje Państwa umiejętności bezwypadkowego prowadzenia auta. Następnie, w trakcie lekcji teoretycznych, wytłumaczy Państwu podstawowe zasady jazdy pasywnej i omówi konkretne przypadki zdarzeń drogowych powodujących niebezpieczeństwa. Na zakończenie kursu instruktor dokona korekty Państwa stylu jazdy i rozpocznie proces wdrażania zasad bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.
Jazda defensywna to technika jazdy, której celem jest udoskonalenie kultury i bezpieczeństwa jazdy. Podczas kursu pomożemy Państwu odpowiednio dostosować prowadzenie samochodu do warunków pogodowych, przewidywać zachowania innych uczestników ruchu i reagować na nadchodzące niebezpieczeństwa.
Kurs jazdy defensywnej to bardzo praktyczna lekcja dla wszystkich kierowców. W naszej szkole, poza przyjazną atmosferą, możemy zapewnić Państwu profesjonalne materiały szkoleniowe i nowoczesne metody nauki. Zapraszamy na nasze szkolenia jazdy defensywnej.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Szkolenia kierowców
Szkolenia kierowców
 • Ocena:

  Ocena: 3.9/10 (25 głosów)

 • Kod pocztowy: 87-100
 • Miejscowość: Toruń
 • Województwa: Kujawsko-pomorskie