Polski katalog firm

Wyszukaj firmę:

 • Wywoływanie zdjęć przez internet

  Wywoływanie zdjęć przez internet


  Skorzystaj z naszej oferty. Zamówisz u nas odbitki online oraz popularne fotogadżety. Czemu nasza oferta wyróżnia się na tle konkurencji? Zamówisz u nas cały wachlarz usług dedykowanych dla sympatyków fotografii, poczynając od wyw...

  Dodano: 16 01 2019
  WWW: eurofoto.com.pl
  Wyświetleń: 186
  Wejść: 2

Kurs ekonomicznej jazdy

 • Dodano: 05 02 2016r.
 • Kliknięć w adres www: 22
 • Wyświetleń tej strony: 453
 • Łączny CTR: 4.86%

Szkolenie defensive driving ma na celu wzrost stopnia bezpieczeństwa w ruchu ulicznym. Organizując kursy, nasz ośrodek szkoleniowy troszczy się o poprawienie umiejętności niedoświadczonych uczestników ruchu drogowego, jak i poprawę stylu prowadzenia samochodu doświadczonych użytkowników samochodów. Oferujemy kompleksowe szkolenia w towarzystwie doświadczonych specjalistów, którzy odkryją przed Państwem techniki bezpiecznej jazdy.
Szkolenie defensive driving łączy teorię z praktyką. W początkowym etapie kursu, podczas jazdy w ruchu ulicznym nauczyciel dokładnie zanalizuje Państwa umiejętności bezkolizyjnego prowadzenia samochodu. Następnie, w trakcie lekcji teoretycznych, wytłumaczy Państwu podstawowe zasady jazdy pasywnej i omówi konkretne przyczyny i skutki wypadków drogowych. Na zakończenie kursu instruktor dokona korekty Państwa stylu jazdy i rozpocznie proces wdrażania zasad bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.
Jazda defensywna to technika jazdy, której priorytetem jest udoskonalenie kultury i bezpieczeństwa na drodze. W czasie kursu nauczymy Państwa optymalnie dopasowywać styl prowadzenia samochodu do warunków pogodowych, przewidywać zachowania innych uczestników ruchu i reagować na nadchodzące zagrożenia.
Kurs jazdy defensywnej to doskonała szansa na udoskonalenie umiejętności dla wszystkich kierowców. W naszej szkole, poza przyjazną atmosferą, możemy zapewnić Państwu doskonałe poradniki i nowoczesne sposoby nauczania. Zachęcamy do wzięcia udziału w kursie jazdy defensywnej.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Kurs ekonomicznej jazdy
Kurs ekonomicznej jazdy
 • Ocena:

  Ocena: 4.6/10 (23 głosów)

 • Województwa: Kujawsko-pomorskie