Polski katalog firm

Wyszukaj firmę:

 • Kredyty Konsolidacyjne Porównywarka

  Kredyty Konsolidacyjne Porównywarka


  Co to jest kredyt konsolidacyjny? Jeżeli można odpowiedzieć krótko, kredyt konsolidacyjny jest przeznaczany na połączenie kredytów w jeden. Może to być również pożyczka konsolidacyjna z dodatkową gotówkową. Kredyt taki nie jest wy...

  Dodano: 09 05 2019
  WWW: konsolidacyjne.kredytyporownywarka.pl
  Wyświetleń: 128
  Wejść: 2
 • Dentysta Toruń

  Dentysta Toruń


  Witamy w klinice Esthetic Dental Clinic doktora Łukasza Podlewskiego. W naszych gabinetach dentystycznych splatamy wysoką jakość usług z przyjaznymi profesjonalistami w wielu specjalizacjach stomatologicznych. Na kształtowanie się...

  Dodano: 20 05 2019
  WWW: edclinic.pl
  Wyświetleń: 47
  Wejść: 1

Kurs ekonomicznej jazdy

 • Dodano: 05 02 2016r.
 • Kliknięć w adres www: 24
 • Wyświetleń tej strony: 480
 • Łączny CTR: 5%

Szkolenie defensive driving ma na celu wzrost stopnia bezpieczeństwa w ruchu ulicznym. Organizując kursy, nasz ośrodek szkoleniowy troszczy się o poprawienie umiejętności niedoświadczonych uczestników ruchu drogowego, jak i poprawę stylu prowadzenia samochodu doświadczonych użytkowników samochodów. Oferujemy kompleksowe szkolenia w towarzystwie doświadczonych specjalistów, którzy odkryją przed Państwem techniki bezpiecznej jazdy.
Szkolenie defensive driving łączy teorię z praktyką. W początkowym etapie kursu, podczas jazdy w ruchu ulicznym nauczyciel dokładnie zanalizuje Państwa umiejętności bezkolizyjnego prowadzenia samochodu. Następnie, w trakcie lekcji teoretycznych, wytłumaczy Państwu podstawowe zasady jazdy pasywnej i omówi konkretne przyczyny i skutki wypadków drogowych. Na zakończenie kursu instruktor dokona korekty Państwa stylu jazdy i rozpocznie proces wdrażania zasad bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.
Jazda defensywna to technika jazdy, której priorytetem jest udoskonalenie kultury i bezpieczeństwa na drodze. W czasie kursu nauczymy Państwa optymalnie dopasowywać styl prowadzenia samochodu do warunków pogodowych, przewidywać zachowania innych uczestników ruchu i reagować na nadchodzące zagrożenia.
Kurs jazdy defensywnej to doskonała szansa na udoskonalenie umiejętności dla wszystkich kierowców. W naszej szkole, poza przyjazną atmosferą, możemy zapewnić Państwu doskonałe poradniki i nowoczesne sposoby nauczania. Zachęcamy do wzięcia udziału w kursie jazdy defensywnej.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Kurs ekonomicznej jazdy
Kurs ekonomicznej jazdy
 • Ocena:

  Ocena: 4.8/10 (24 głosów)

 • Województwa: Kujawsko-pomorskie