Polski katalog firm

Wyszukaj firmę:

Odszkodowania Toruń

  • Dodano: 13 02 2016r.
  • Kliknięć w adres www: 28
  • Wyświetleń tej strony: 637
  • Łączny CTR: 4.4%

Celem naszej firmy jest rzetelna i wszechstronna pomoc w zakresie dochodzenia odszkodowań. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, których wiedza i długoletni staż pracy, mają wpływ na skuteczność dochodzenia lepszych kwot odszkodowania dla naszych Klientów. Specjalizujemy się w skutecznym i szybkim dochodzeniu takich świadczeń, jak odszkodowania, zadośćuczynienia, renty i zwroty kosztów leczenia, które dla wielu naszych Klientów są nadzieją na lepszą przyszłość.
Nasze przedsiębiorstwo powstała kilka lat temu w efekcie dążeń do zwalczania nieuczciwości potężnych korporacji ubezpieczeniowych, pracodawców i instytucji zajmujących się wypłacaniem rent dla osób poszkodowanych. Głównym celem naszej działalności jest obsługa wszelkiego rodzaju zdarzeń, których efektem jest szkoda osobowa lub majątkowa. W walce o lepsze warunki rekompensaty dla naszych Klientów, korzystamy jedynie ze zaufanych i uczciwych mechanizmów, bazując na bogatej wiedzy na temat prawa, administracji i finansów.
Naszym Klientom oferujemy niezbędną pomoc przy uzyskiwaniu wsparcia finansowego na pokrycie strat, które są efektem wypadków komunikacyjnych, błędów medycznych, śmierci osoby bliskiej, wypadków przy pracy lub w drodze do pracy, wypadków związanych z uprawianiem sportów ekstremalnych, wypadków rolniczych, siły wyższej, kradzieży, niebezpiecznych właściwości produktów i zaniechania innych osób. Do zakresu naszych usług należy doradztwo i dochodzenie świadczeń takich jak odszkodowania, zadośćuczynienia, renty i zwroty kosztów leczenia. Nasi pracownicy zawsze dbają o jak najlepszą reprezentację naszych Klientów.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Odszkodowania Toruń
Odszkodowania Toruń
  • Ocena:

    Ocena: 3.2/10 (39 głosów)

  • Województwa: Kujawsko-pomorskie